fbpx

„1001 webinarów” to projekt, w ramach którego przeprowadzimy wywiady z osobami, które wykorzystują webinary do celów szkoleniowych i marketingowych. Cykl rozmów z ekspertami ukaże różne sposoby wykorzystania spotkań online w biznesie, edukacji i rozrywce.

  • Zaprezentujemy firmy, które stosują tą formę kontaktu w pracy z klientami indywidualnymi oraz dużymi korporacjami.
  • Pokażemy, jak zmieniają się możliwości wraz z pojawianiem się nowych sprzętów oraz oprogramowania.
  • Będziemy dyskutować o prognozach rozwoju rynku transmisji online.
  • Opowiemy o sukcesach i porażkach webinarowych wyjadaczy.


Pierwsze spotkanie było transmitowane na naszym fanpage’u na Facebook’u 14 września o godzinie 19:00.

Gościem live’a był Piotr Maczuga, który kilkunastu lat zajmuje się mulitmediami oraz digital learningiem. Nagranie wywiadu możecie zobaczyć na naszym fanpage’u. Drugi wywiad odbył się 21 listopada i swoim doświadczeniem dzieliła się z nami Ola Budzyńska, czyli Panią Swojego Czasu . Podczas tego wydarzenia rozmawiałyśmy o tym jakie cele biznesowe można osiągnąć dzięki webinarom i live’om. Nagrania oczywiście jest już dostępne na naszym  fanpage’u. Kolejnym gościem był Jacek Wolniewicz, który mówił o tym, jak sprzedawać szkolenia online poprzez webinary.

A już niebawem kolejne spotkania:

  • 28 marca o 20:15 porozmawiamy z Justyną Kwiatkowską, która pomaga kobietom zadbać o swoje finanse. Justyna opowie o tym, jak wykorzystuje webinary w kursach online dla kobiet, które organizuje. Chcesz poznać sekrety Zadbanej Finansowo?- zapraszamy na wydarzenie.
  • w styczniu spotkamy się z Joanną Ceplin , która pomaga prowadzić biznesy online

Wszelkie aktualności dotyczące kolejnych wywiadów będziemy przesyłać mailowo do naszych subskrybentów (na dole strony możesz zapisać się na newsletter).

Najnowsze informacje oraz live’y będą pojawiać się na naszym fanpage’u, więc jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem, koniecznie kliknij tu i bądź na bieżąco.

Call Now Button