fbpx

Programy do webinarów

Oto wyniki testów programów do webinarów i spotkań online przeprowadzone przez naszą firmę:

Adobe Connect 9 – W j. angielskim, ale duże możliwości dostosowania do potrzeb j. polskiego; recenzja Adobe Connect 9.

AnyMeeting – w j. angielskim, wersja abonamentowa oraz bezpłatna (200 osób może spotkać się za darmo, ale musi oglądać reklamy). Do webinarów i spotkań online. Recenzja AnyMeeting i screencast.

Blackboard – w j. polskim, posiada podpokoje, czyli breakoutrooms. Tu więcej o tym rozwiązaniu >>>

ClickWebinar / ClickMeeting – w j. polskim, dużo funkcji, łatwa obsługa, wersja abonamentowa, faktura z Polski. Test ClickWebinar. A tu piszemy o subkontach w ClickWebinar (Nowość na blogu).

GetResponse Webinary – w j. polskim, organizowanie webinarów odbywa się bezpośrednio z oprogramowania do mailingów GetResponse, średnia ilość funkcji – “okrojona” wersja ClickMeeting, wersja abonamentowa, faktura z Polski. Test GetResponse Webinary.  (Nowość na blogu).

Google Hangouts czyli Google Spotkania -w j. polskim, średnia ilość funkcji, choć są… te najważniejsze, wbrew pozorom skomplikowana obsługa, za darmo. Test Google Hangouts. Tu dowiesz się jak zrobić webinar w Google Hangouts transmitowany na YouTube (Nowość na blogu!).

GoToMeeting – w j. angielskim, świetny do spotkań online, wersja abonamentowa, faktura z UE. Oto test GoToMeeting.

GoToTraining – w j. angielskim, świetny do szkoleń online i zarządzania nimi, wersja abonamentowa, faktura z UE. Oto test GoToTraining.

GoToWebinar  w j. angielskim, świetny kombajn do webinarów -> unikalny moduł do zarządzania uczestnikami, duża ilość funkcji do wykorzystania w czasie webinaru , faktura z UE. Oto test nowego GoToWebinar. (Nowość na blogu).

Join.me  w j. angielskim, program do organizacji spotkań online i webinarów, do 10 osób za darmo, łatwa obsługa, podstawowe funkcje. Test Join.me. (Nowość na blogu).

Skype for Business (Skype dla biznesu) – konieczne jest wykupienie licencji na Office 365 na rok, do spotkań online i wewnętrzfirmowych webinarów. Cena za pełne rozwiązanie od 4,60 Euro za użytkownika / miesiąc. Tu recenzja Skype for Business. (Nowość na blogu)

TeamViewer – w j. polskim, działa na zasadzie dzielenia ekranu. Znakomity do szkoleń IT. Recenzja.

Webex Event Center – w j. angielskim i kilku innych (ale nie ma polskiego). Bardzo rozbudowane narzędzie, także w części do zarządzania zaproszeniami dla uczestników. Faktura z UE. Recenzja + screencast.

Webex Meetings Basic – język j.w., dedykowany do spotkań online. Funkcje wirtualnego pokoju zbliżone są do Meeting Center. Wersja dla 3 osób za darmo. Faktura z UE. Recenzja + screencast.

Webex Meeting Center – język j.w., dedykowany do spotkań online. Funkcje wirtualnego pokoju zbliżone do Event Center ale inaczej rozwiązane funkcje do zarządzania zaproszeniami dla uczestników. Faktura z UE. Recenzja + screencast.

Webex Training Center –  język j.w., dedykowany do szkoleń / warsztatów online. Funkcje wirtualnego pokoju zbliżone jest w Event Center ale dodatkowo moduł do testów i inaczej rozwią…zane funkcje do zarzą…dzania zaproszeniami dla uczestników. Faktura z UE. Recenzja + screencast.

Wiziq – w j. angielskim, dedykowany do szkoleń / warsztatów online. Bogate funkcjonalności, interesujące modele licencyjne, możliwość integracji z Moodle i innymi platformami. Oto test Wiziq.

YouTube transmisja online – w j. polskim, do transmisji online. Darmowy. Oto test YouTube do trasmisji wideo.

Zoom Meeting – w j. angielskim dedykowany do spotkań online/wideokonferencji. Obraz w jakości HD, wysoka jakość audio, możliwość podłączenia się do spotkania z terminali konferencyjnych. Faktura z USA lub Polski. Oto test Zoom Meeting.

Call Now Button