Cześć, nazywam się Marta Eichstaedt i prowadzę wraz z moim wspólnikiem, Darkiem Tadrałą, studio Webcomm.

W centrum biznesowym Warszawy, na ulicy Rzymowskiego 30 na Mokotowie, stworzyliśmy przyjazne dla klientów studio webinarowo-filmowe, w którym zrealizujemy Twój projekt z ciekawą aranżacją, profesjonalnym sprzętem oraz z zespołem doświadczonych ludzi, którzy służą pomocą na każdym etapie projektu.

Realizację możemy zrobić także z Twojej lokalizacji, z której przeprowadzimy transmisję online czy też nagramy w niej filmy szkoleniowe, setki, czy też rolki.

Za nami ponad 12 lat doświadczeń w realizacji webinarów, filmów oraz szkoleń, ponad 120 realizacji rocznie i kilkaset projektów dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych oraz small biznesu.

Jeśli chcesz nasz poznać, napisz do nas lub zajrzyj na nasze profile na LinkedIn:

Jako właściciele Webcomm dołożymy wszelkich starań, aby Twoje wydarzenie było zrealizowane w najwyższym standardzie.

Marta Eichstaedt
i Dariusz Tadrała

Jak pracujemy?

Jesteśmy elastyczni w formach współpracy.

Możemy przejąć kompleksową organizację wydarzeń lub zająć się tylko jej wycinkiem.

Kompleksowa organizacja wydarzenia

– zaczynamy od koncepcji Twojego wydarzenia, projektu landing page, pomysłu na promocję wydarzenia, wyboru sposobu realizacji, poprzez realizację eventu, a kończymy na przygotowaniu statystyk z wydarzenia, plików wideo / audio do dalszej dystrybucji, przygotowaniu platformy do osadzenia materiałów z konferencji, czy też na wysyłce certyfikatów.

Realizacja wycinka wydarzenia

– sam organizujesz i produkujesz wydarzenie a my pomagamy je zrealizować pod kątem technicznym. Oczywiście możesz także po prostu wynająć od nas studio i przybyć do nas z własną ekipą realizacyjną.

Poznaj nasze studio

Poznaj formy realizacji wydarzeń

Webinary

Konferencje online

Transmisje online

Kursy online

Wynajem studia

Podcasty, wideocasty

Filmy

Szkolenia