fbpx

O nas

Współpracuj z doświadczoną firmą realizującą webinary i konferencje

Realizujemy webinary, konferencje online i hybrydowe a także filmy szkoleniowe.
Mamy ponad 10. letnie doświadczenie, rocznie realizujemy ponad 120 wydarzeń. 

W centrum biznesowym Warszawy, na ulicy Rzymowskiego 30, stworzyliśmy przyjazne dla klientów
studio webinarowo-filmowe, w którym zrealizujemy Twój projekt z ciekawą aranżacją, profesjonalnym sprzętem oraz z zespołem doświadczonych ludzi, którzy służą pomocą na każdym etapie projektu.

Jako właściciele Webcomm dołożymy wszelkich starań, aby Twoje wydarzenie było zrealizowane w najwyższym standardzie.

Marta Eichstaedt
i Dariusz Tadrała

Jak pracujemy?

Jesteśmy elastyczni w formach współpracy. Możemy przejąć kompleksową organizację wydarzeń lub zająć się tylko jej wycinkiem.

 

  • Kompleksowa organizacja wydarzeń online i hybrydowych – zaczynamy od koncepcji Twojego wydarzenia, projektu landing page, pomysłu na promocję wydarzenia, wyboru sposobu realizacji, poprzez realizację eventu, a kończymy na przygotowaniu statystyk z wydarzenia, plików wideo / audio do dalszej dystrybucji, przygotowaniu platformy do osadzenia materiałów z konferencji, czy też na wysyłce certyfikatów.
  • Realizacja częściowa wydarzeń online i hybrydowych –  sam organizujesz i produkujesz wydarzenie a my pomagamy je zrealizować pod kątem technicznym. Oczywiście możesz także po prostu wynająć od nas studio i przybyć do nas z własną ekipą realizacyjną.

Poznaj naszą ofertę

Zreazujemy twój webinar, konferencję online, kurs online, film szkoleniowy

Poznaj formy realizacji wydarzeń

Prowadzimy także szkolenia dla trenerów biznesu, coachów a także lektorów języków obcych o metodyce wykorzystania webinarów i warsztatów online w szkoleniach oraz na temat tworzenia scenariuszy do filmów szkoleniowych i wystąpień przed kamerą.

Call Now Button